.

.

New
50pcs 14709 8мм Зелена Универзален Пластичен Материјал Авто Возило Автомобил Браник Клипови Вратата Браник Retainer Fastener Тока За BMW E39

50pcs 14709 8мм Зелена Универзален Пластичен Материјал Авто Возило Автомобил Браник Клипови Вратата Браник Retainer Fastener

DEN 120.00
DEN 149.76

Стока
Достапно.


50pcs 14709 8мм Зелена Универзален Пластичен Материјал Авто Возило Автомобил Браник Клипови Вратата Браник Retainer Fastener Тока За BMW E39
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Автомобил вратата тока за BMW E39
Вратата трим панел и пред / страна airbag одредување тока
за MINIR61 багажниот капак клипови
Погоден за 8мм отворот фиксна клип
Производ Карактеристики :
Предмет Тип : Fastener & Клип
Број на модел : 14709
Објектот Висина : 21.5 mm
Објектот Ширина : 17.5 mm
Објектот Должина : 17.5 mm
Материјал Тип : пластика
Дупка големина : 8mm
Спецификации :
Состојба : нова
Боја : зелена
Количина : 50 компјутери
Пакет Се Вклучени :
1 x 50pcs Авто Fastener Клип Пластични Возило Fastener Тока

Детали

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
8cm
Бренд Име:
HSC
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Име На Модел:
14709
Објектот Тежина:
45g
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
боја:
Зелена
Количина:
50pcs
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
21.5 mm
Објектот Ширина:
17.5mm
Објектот Должина:
17.5mm
Објектот Тежина:
45g
Дупка со ГОЛЕМИНА:
8мм
Свеж

Избор на клиенти