.

.

New
500x ОЕМ 9S9AK-07332 9S9AK07332 Браник Фендер Клипови За Mazda 2 3 5 6 Millenia MPV за MX-6 Protege RX-8 Почит 09409-07332

500x ОЕМ 9S9AK-07332 9S9AK07332 Браник Фендер Клипови За Mazda 2 3 5 6 Millenia MPV за MX-6 Protege RX-8 Почит 09409-07332

DEN 2976.00

Стока
Достапно.


ОЕМ квалитет Fitment : Заменува Mazda Дел број : 9 S9 AK-07332 . Мазна Површина Најлон . Големина на : Глава Дијаметар : 20 mm . Матични Должина : 10 mm . Одговара Дупка Големина : 7 mm .

Детали

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Име На Модел:
90467-07164
Објектот Тежина:
70g
Бренд Име:
GZCHX2010
Материјал Тип:
Најлон
Свеж

Избор на клиенти