.

.

New
ZDPARTS 2pc Авто Fastener Клип столче назад Кука Багажникот Држачот За Мерцедес Бенц W203 W204 W211 AMG Smart Алфа Ромео 159 Mazda 3

ZDPARTS 2pc Авто Fastener Клип столче назад Кука Багажникот Држачот За Мерцедес Бенц W203 W204 W211 AMG Smart Алфа Ромео 159

DEN 163.00
DEN 206.40

Стока
Достапно.


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. Ние само брод да се потврди цел адреси. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Инсталација :
1.
Поради различни светлина, можеби фотографии од описот ќе биде диференцијал со вистински бои.
Пакет Се Вклучени :
1pair столче Назад Куките
Производ Слики :
За превозот
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Без расклопување главата подлога, производи'semi-отворен тип торба ќе менгеме на тоа кога ќе го инсталирате. Ви благодариме. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Било незгодно, искрено се надевам дека за да се добие вашиот вид разбирање. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. ви благодариме
Се врати и враќање
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Детали

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Ширина:
2cm
Бренд Име:
ZDPARTS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Име На Модел:
3Р-кука
Објектот Должина:
10cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Свеж

Избор на клиенти