.

.

New
50Ps Најлон Авто Радијатор Јарем Фендер Браник Shield Retainer Занитвам за Auveco Ford Chrysler Автомобил Стил Fastener Клипови Вратата Скратува

50Ps Најлон Авто Радијатор Јарем Фендер Браник Shield Retainer Занитвам за Auveco Ford Chrysler Автомобил Стил Fastener Клипови

DEN 105.00
DEN 201.12

Стока
Достапно.

Спакувани Безбедно во Меур Торба. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија ,Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, нарачки $ 7 ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број), можете да ги пратите на стоки. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ви благодариме. Глава Дијаметар : прибл. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. За Микс цел, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот љубовен објект во кошничката прво ,и конечно се комбинираат вашата наредба за плаќање. Матични Дијаметар : прибл.Руската Custmers ќе испрати со Посебни YW,кој ќе биде побрз, тогаш Кина Пост и имаат следење на број.

Детали

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
mtsooning
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.040kg
Име На Модел:
Матични Дијаметар
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Најлон PA66
Свеж

Избор на клиенти