.

.

New
20x Предниот Браник N Радијатор Поддршка Притисни Retainer 11296-AG000 за Nissan Altima Maxima & Потрагата 2002-На Infiniti FX 35/45 2003-На

20x Предниот Браник N Радијатор Поддршка Притисни Retainer 11296-AG000 за Nissan Altima Maxima & Потрагата 2002-На Infiniti FX

DEN 335.52

Стока
Достапно.

Fitment :
за Nissan Altima,Maxima & Потрагата 2002-На
Infiniti FX 35/45 2003-На
за Nissan Дел Numer 11296-AG000 Состојба : 100% нов најлон СТР БР. за Nissan # 11296-AG000 Големина на :
Глава Дијаметар : 20mm (0.79 инчи)
Матични Должина : 13mm (0.51 инчи)
Се вклопува во 8мм Дупка (0.32 инчи)
Ве молиме Потврдете Големината пред Купување

Детали

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Бренд Име:
GZCHX2010
Објектот Тежина:
60g
Материјал Тип:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти