.

.

New
500x Браник Клип Мотор Под закрила Притисни Тип Retainer Клипови 90467-09227 За Toyota RAV4

500x Браник Клип Мотор Под закрила Притисни Тип Retainer Клипови 90467-09227 За Toyota RAV4

DEN 3024.00
DEN 3359.52

Стока
Достапно.


Притисни-Тип На Брана Клип
Моторот Под Закрила Retainer
Црно-Сива Најлон
Глава Дијаметар : 22mm
Матични Должина : 15mm
Се вклопува Во 9mm Дупка
За Тојота Заменува 90467-09227

Детали

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
2.24cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
2.23cm
Име На Модел:
9046709227
Објектот Должина:
2.23cm
Бренд Име:
GZCHX2010
Објектот Тежина:
0.1kg
Свеж

Избор на клиенти