.

.

New
1Pc Нова Патување Храна, Пијат Чаша Кафе на Маса Стојат Авто Автомобил Преносни Стојат Храна Фах Планината Носителот Внатрешни Додатоци Автомобил Стил

1Pc Нова Патување Храна, Пијат Чаша Кафе на Маса Стојат Авто Автомобил Преносни Стојат Храна Фах Планината Носителот Внатрешни

DEN 815.52

Стока
Достапно.


1 Pc Нова Патување Храна, Пијат Чаша Кафе на Маса Стојат Авто Автомобил Преносни Стојат Храна Фах Планината Носителот Внатрешни Додатоци Автомобил Стил
Опис : 1) Простор за заштеда,без мешање на вашиот друг автомобил функција,не ќе го блокира вашиот поглед 2) Мултифункционален маса, без разлика колку малку простор, но без и пријатен.
лесно се инсталира и користи. 3) Простор за заштеда,без мешање на вашиот друг автомобил функција,не ќе го блокира вашиот поглед
Може да се користи како Автомобил Ресторан маса или Автомобил Пијат Држачот за време на патување.
Придава на стандардна чаша носителот 4) Добар квалитет Пластика,многу издржливи
5) Текстура центар да се задржи предмети од тркалање или лизгање
6) 360-степен вртливата дизајн се заклучува во место
Спецификација На Производот :
100% Сосема нов & Висок квалитет
Боја : Црна
Материјал : ABS Пластика 50mm широк клип на Животната средина pv материјал Цврст алуминиум барови, Слободно да се наведнуваат Лизга Доказ Гума

Детали

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Бренд Име:
muchkey
Материјал Тип:
Пластични делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
400cm
Име На Модел:
44347
Специјални Функции:
Преносни Не-пропадна на површина да се задржи предмети од тркалање или лизна
Тип На Објект:
Пијалоци И Храна Носители
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти