.

.

New
shhworldsea авто пластични fastener Браник воздух weir е фиксна надвор картичката тока за chevrolet за GMC камиони од 2007 година-за

shhworldsea авто пластични fastener Браник воздух weir е фиксна надвор картичката тока за chevrolet за GMC камиони од 2007 година-за

DEN 790.00
DEN 887.52

Стока
Достапно.


пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Опис На Производот 1.MQO : 100pcs 2.ОЕМ Понудени 3.Брза испорака и висок квалитет 4.ние имаме повеќе од 2000kinds различни модел
Работилницата за изработка на делови
друг производ можеби ќе бидат заинтересирани во

Детали

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
8353
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
250g
Објектот Должина:
2cm
Свеж

Избор на клиенти