.

.

New
20x ОЕМ Најлон за BMW E10 1602 2002 2002Tii Горниот Појас Украси #5113-1-804-205 Тело Страна Калапи Трим Retainer Клип Sealer

20x ОЕМ Најлон за BMW E10 1602 2002 2002Tii Горниот Појас Украси 5113-1-804-205 Тело Страна Калапи Трим Retainer Клип Sealer

DEN 287.52

Стока
Достапно.

Дел #. за BMW : 5113-1-804-205
Спецификација Материјал = Најлон (PA6.6)
Боја = Црна
УЛ Запаливост = V2 (UL94)
Апликација за BMW / Компанијата (Одговара за Големина)

Детали

Бренд Име:
GZCHX2010
Име На Модел:
5113-1-804-205
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
2cm
Објектот Ширина:
1.2cm
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Тежина:
0.14kg
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Свеж

Избор на клиенти