.

.

New
HARBLL 10PCS Багажникот Ентериер Поставата Затворач Покрие Покривот Пластични сврзувачки елементи За Хонда Граѓански Одговара Одисеја Спогодба Град

HARBLL 10PCS Багажникот Ентериер Поставата Затворач Покрие Покривот Пластични сврзувачки елементи За Хонда Граѓански Одговара

DEN 258.00
DEN 271.68

Стока
Достапно.


Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царинските давачки Враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерските провизии, dutles и даноци за importatio во вашата земја. Меѓутоа, купувачот треба да се сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на такси превозот да се врати предметите. Боја Несовпаѓање :
Разликите во боја може да биде и некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, задниот земјата итн. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат на купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Детали

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Бренд Име:
HARBLL
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Свеж

Избор на клиенти