.

.

New
shhworldsea авто клип за фолксваген

shhworldsea авто клип за фолксваген

DEN 575.00
DEN 645.60

Стока
Достапно.


пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Опис На Производот 1.MQO : 100pcs 2.ОЕМ Понудени 3.Брза испорака и висок квалитет 4.ние имаме повеќе од 2000kinds различни модел
Работилницата за изработка на делови
друг производ можеби ќе бидат заинтересирани во

Детали

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
8076
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Тежина:
0.2kg
Свеж

Избор на клиенти