.

.

New
Yetaha 50pcs 7mm Дупка Трим Задржување Клипови/сврзувачки елементи Вратата Трим Заковки Панел Локатор им Помогнам на Браник Retainer Автомобил Стил Комплет

Yetaha 50pcs 7mm Дупка Трим Задржување Клипови/сврзувачки елементи Вратата Трим Заковки Панел Локатор им Помогнам на Браник Retainer

DEN 150.00
DEN 250.08

Стока
Достапно.

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Време На Испорака :
1. Руската Custmers ќе ја испрати од "Специјална Линија-YW", кој е побрз од Кина Пост и имаат следење на број.65" Вкупна Должина : 21mm/0. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да го изберат "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail". Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Руската Клиентите САМО може да изберете "Посебна Линија-YW", затоа што Русија поштата не ја прифати Кина Пост Воздух Mail без следење. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Детали

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Бренд Име:
Yetaha
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.050kg
Име На Модел:
7mm Дупка
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Најлон
Свеж

Избор на клиенти