.

.

New
Бесплатен превозот 2.5 m Tara Лаборатории Призмата Хеликс 8 звучници кабел со банана приклучоци

Бесплатен превозот 2.5 m Tara Лаборатории Призмата Хеликс 8 звучници кабел со банана приклучоци

DEN 7200.00

Стока
Достапно.


Бесплатен превозот 2.5 m Tara Лаборатории Призмата Хеликс 8 звучници кабел со банана приклучоци
Модел Tara Лаборатории Призмата Хеликс 8
Сите отпуштања : банана до банана
Должина Од 2,5 M
Произведени by Tara Лаборатории

Детали

Должина:
250cm, 300cm, 500cm
Конектор Б:
РКА
Пол:
Машко-Женски
Број На Модел На:
A
Примена:
Мултимедијални
Конектор A:
РКА
Тип:
ПОМОШЕН Кабли
Бренд Име:
бакар боја
Примена:
ЗАСИЛУВАЧ ,Говорникот кабел
Модел:
Tara Лаборатории
Должина:
2.5 M
connectos приклучок:
Банана Приклучоци
Пакет:
без кутија
Пол:
Машко-Женски
Свеж

Избор на клиенти