.

.

New
Злато позлатен заеднички 6.3/6.35/6.5 да се 6.3 6.5 М Аудио линија кабел анти-мешање пренос на сигнал машина линија Моно кабел

Злато позлатен заеднички 6.3/6.35/6.5 да се 6.3 6.5 М Аудио линија кабел анти-мешање пренос на сигнал машина линија Моно кабел

DEN 300.00
DEN 326.40

Стока
Достапно.

Ви благодариме!
За Returens :
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 14 дена по приемот. Одговор во рок од 24hours(Работно време од понеделник до недела).
Ви благодариме За гледање!. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку e-mail/Trade Manager.
Посебна Забелешка :
Може да има некои боја разликите помеѓу реалниот објект и слика, се должи на светлина и на екранот. Брод од страна на Кина Пост .
Контакт Со Нас На :
1. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. обично се потребни околу 25-60 работни дена . И, ако не се задоволи со објектот кога ќе ја добијат, тогаш pls не?т грижете се, ќе можете pls контакт со мене пред да замине feed врати, и јас?ќе ви даде Задоволителни решенија.1 MM Температура : -15 до + 70 Интерфејс : Злато позлатен Пакетот вклучува : 1* 6.5 м,3m,5m Надвор боја : кафена Основни : бакар Оклопна : алуминиумска фолија + гола бакарна жица Изолатори/дијаметар : ПВЦ / 1.
Карактеристики : 100% Сосема Нов shown Length : 1. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Брод од страна на Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга,под нормални околности, .

Детали

Должина:
1.5m, 3m, 5m
Тип:
Аудио Продолжување Мозок,Speakon,Аудио Линија
Конектор A:
Oxyacid Слободни Бакар,Тип-C,Коаксијален,S-Video,Џек,Speakon
Пакување:
Polybag
Конектор Б:
ПОМОШЕН,Коаксијален,Speakon,S-Video,Oxyacid Слободни Бакар,Џек
Примена:
За iPod,Компјутер,Засилувач,Микрофон,Мултимедијални,MP3 / MP4 Плеер
Пакет:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
4MM
Бренд Име:
BaiTang
Пол:
Машко-Машки
оклопна:
Плетенка
Број На Модел На:
6.3 6.5 6.35 Кабли
Свеж

Избор на клиенти