.

.

New
6.5/6.35/6.3 на мајка ти линија Канон линија микрофон кабел XLR 3Pin Микрофон Кабел Кабелот Подесување decca змеј линија 1M 3.2 ft

6.5/6.35/6.3 на мајка ти линија Канон линија микрофон кабел XLR 3Pin Микрофон Кабел Кабелот Подесување decca змеј линија 1M 3.2

DEN 303.00
DEN 329.28

Стока
Достапно.

Брод од страна на Кина Пост .2 ft XLR 3 Pin Микрофон Кабел за Кабелот
За Превозот :
1. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку e-mail/Trade Manager.
Повратни информации :
Бидејќи вашиот feed врати е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти p o s i tive feed врати за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Брод од страна на Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга,под нормални околности, . Јас?ќе ја напушти p o s itive feed врати за вас, премногу. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот.
Контакт Со Нас На :
1. И, ако не се задоволи со објектот кога ќе ја добијат, тогаш pls не?т грижете се, ќе можете pls контакт со мене пред да замине feed врати, и јас?ќе ви даде Задоволителни решенија. обично се потребни околу 10-35 работни дена .
Карактеристики : 100% Сосема Нов shown Length : 1 M 3. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
За Returens :
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 14 дена по приемот.Во повеќето случаи, international shipping зема околу 10-25 работни дена(речиси 1month).Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Сите предмети ќе се организира превозот во рок од еден работен ден по плаќање избришани.

Детали

Должина:
1m
Конектор Б:
S-Video,Џек,Коаксијален,Speakon
Број На Модел На:
6.5/6.35/6.3
Тип:
Аудио Продолжување Мозок,Коаксијален Кабли,Speakon,Аудио Линија
Примена:
Микрофон,Мултимедијални,Компјутерски,Засилувач
Пакување:
Polybag
Бренд Име:
BaiTang
Надворешниот Дијаметар:
4.0mm
Конектор A:
Џек,Коаксијален,Speakon
Пакет:
Yes
оклопна:
Плетенка
Пол:
Машко-Женски
Должина :
1M 3.2 ft
Канал тип:
Аудио Линија
is_customized:
Yes
Пол:
Машко-Женски
Конектор тип:
XLR
Конектор Боја:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти