.

.

New
Нови РКА AV да HDMI Конвертор Адаптер Мини Композитни CVBS да HDMI AV2HDMI Конвертор DVD 720P 1080P

Нови РКА AV да HDMI Конвертор Адаптер Мини Композитни CVBS да HDMI AV2HDMI Конвертор DVD 720P 1080P

DEN 701.28

Стока
Достапно.


Карактеристики : МИНИ AV2 HDMI конвертор е универзален конвертор за аналогни композитни влез за HDMI 1080p (60 Hz) излез. На аналогна на дигитална конверзија во овој модул се вработува 10 бита максималната 162 Msps земање на мостри, црно/бело ниво проширување, боја транзиција подобрување, динамички опсег exp0ansion, сина водат, авто-детекција и автоматско конвертирање на композитни сигнал до 1080p (60 Hz) излез. Правење на видео доаѓаат жив, доставување на најостро, најреална HD е на располагање. Нема потреба да ги инсталирате драјверите, преносни, флексибилни, plug and play. Обезбеди напредно процесирање на сигналот со голема прецизност, бои, резолуции и детали за Поддршка ДРУГАР, NTSC3.58, NTSC4.43, SECAM, PAL/M, PAL/N стандард ТВ формати на текст. Поддршка HDMI 1080p или со 720p излез. Спецификации : Влезни порти : 1x RCA (Жолта, Бела, Црвена) Излезни портови : 1x HDMI Димензии (mm) : 66(Д)x55(W)x20(H) Тежина (g) : 60 Композитни текст : PAL, NTSC3.58, NTSC4.43, SECAM, PAL/M, PAL/N HDMI излез : 1080p/60 Hz, 720p/60 Hz Пакет се вклучени : 1 x AV2 HDMI Конвертор 1 x USB Кабелот 1 x Упатство

Детали

Должина:
Број На Модел На:
0254
Пол:
Машко-Женски
Конектор Б:
HDMI
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Бренд Име:
SENHODRONG
Конектор A:
РКА
Тип:
ПОМОШЕН Кабли
Пакет:
No
оклопна:
Други
Пакување:
Други
Примена:
Други
Пол:
Женски-Женски
Тип:
Други
Конектор Боја:
Други
Свеж

Избор на клиенти