.

.

New
ПРАТЕНИЦИТЕ HD-168 HiFi 99.9997% OFC 24K злато Позлатен Приклучок за HDMI 2.0 4K 3D 28AWG HD 4K X 2К Аудио Врати Ethernet 3840x2160p 4096x2160p

ПРАТЕНИЦИТЕ HD-168 HiFi 99.9997% OFC 24K злато Позлатен Приклучок за HDMI 2.0 4K 3D 28AWG HD 4K X 2К Аудио Врати Ethernet 3840x2160p

DEN 720.00
DEN 791.04

Стока
Достапно.

ПРАТЕНИЦИТЕ го претстави HD-168 дека припаѓа на евтини HDMI кабел серија да го заменитре оригиналниот HD-160. HD-168 е направен од 99.9997% 28 AWG OFC дека е повисоко спецификација од HD-160, процесот на производство се HDMI Верзија 2.0. Секој пар на ТМД е независен заштитен дизајн, така да се обезбеди пренесуваат сигнал чиста и загадувањето на околината-бесплатно, па е мрежа повратни информации функција. Тоа lso поддржува најпопуларните 3 D
формат и дефиниција. јас т, исто така, ги дефинира влез/излез протоколи за големи 3 D видео формати, отворајќи го патот за вистинска 3 D игри и 3 D домашно кино апликации, поддржува два начини на 1080p видео дефиниција, исто така, го поддржува 4 K × 2К (3840×[email protected] Hz/48bit-25 Hz/36bit-30 Hz/30bit или 4096×[email protected] Hz/24bit), се протега на поддржани боја простор кои се специјално дизајнирани за Дигиталната Камера ,вклучувајќи s YCC601,Adobe RGB,Adobe YCC601. Тоа го прави на DC прикаже повеќе прецизни и вистинска боја.
Достапни должина во моментов : 1 M/2М/3М/5 M

Детали

Должина:
5m, 1m
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Бренд Име:
ПРАТЕНИЦИТЕ
Пакет:
Yes
Тип:
Извртени Пар
Конектор A:
HDMI
Пакување:
картонска кутија
Број На Модел На:
HD-168
Конектор Б:
HDMI
Примена:
проектор
Пол:
Машко-Машки
оклопна:
Комбинација
Конектор тип:
Стерео
Конектор Боја:
Злато
Пол:
Машко-Машки
Свеж

Избор на клиенти