.

.

New
JSJ N86-905 Водоотпорен Кутија Ѕиден Прекинувач Штекер Серија Поздравниот Маска Информации Панел Бесплатен Превозот

JSJ N86-905 Водоотпорен Кутија Ѕиден Прекинувач Штекер Серија Поздравниот Маска Информации Панел Бесплатен Превозот

DEN 220.00
DEN 432.00

Стока
Достапно.

Карактеристики : 1. благородна и едноставна : појавата на лесни и едноставни линии, самодоверба смири и да се роди. 2. Прецизното позиционирање технологија : прецизното позиционирање дизајн и флексибилни врска тока совршена комбинација на функционални компоненти составуваат поточни производ микс полесно. 3. Брзина на кршење : единствен switch кршење структура, контактирајте со моментален прекин, затегнувачка лак способност е повеќе истакнати, може да го носи 64 флуоресцентни светилки во исто време. 4. Ниска потрошувачка контакт структура : употреба на возбудлив целата plug структура технологија, во голема мера се намалува контакт отпор, и целосно гарантирање на тековната стабилна и мазна. 5. Иновативни жици : подобрување на седло во облик на терминал клип, голем простор, во исто време може да биде поврзан со три 4 MM квадратни едно јадро тешко линија, за да се исполнат различни купувачи опции.

Детали

Должина:
Конектор A:
Џек
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Женски
Тип:
AV Кабли
Примена:
Микрофон,Компјутер
Пакување:
Polybag
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
N86-905
Функција:
Никој
Бренд Име:
JSJ
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти