.

.

New
4/еез Црвено бакар позлатен РКА interconnect приклучок аудио кабел приклучете

4/еез Црвено бакар позлатен РКА interconnect приклучок аудио кабел приклучете

DEN 1488.00

Стока
Достапно.


4/еез Црвено бакар позлатен РКА interconnect приклучок аудио кабел приклучете
Опис :
100% Сосема нов, со врвен квалитет.
чист бакар диригент
црвено бакар позлатен за најдобар сигнал на пренос
Се приспособат на кабел со жица големина до 10мм дијаметар
заклучување функција
soderling
Дизајн во САД
Пакет Содржина : 4 Pcs РКА

Детали

Должина:
4pieces
Пол:
Машко-Женски
Конектор Б:
РКА
Бренд Име:
Moonsaudio
Конектор A:
РКА
Тип:
ПОМОШЕН Кабли
Број На Модел На:
РКА
Примена:
Аудио И Видео
Модел:
Liton
Тип:
РКА
Број На Модел На:
РКА приклучок
боја:
исто како слика шоу
Пакет:
4pieces/многу
Свеж

Избор на клиенти