.

.

New
50Meter здраво крајот аудио 8TC Говорникот кабел hifi аудио звучници жица по метар звучникот кабел

50Meter здраво крајот аудио 8TC Говорникот кабел hifi аудио звучници жица по метар звучникот кабел

DEN 22709.00
DEN 23904.00

Стока
Достапно.


50 Meter viborg 8 TC Говорникот кабел hifi аудио звучници жица по метар звучникот кабел
viborg 8 TC најголемиот дел кабел звучник кабел
8 TC Карактеристики
Осум јасно и осум бела плетенка проводници
2 x 9awg/2.62 mm
Vari Strand ултра-чиста бакар
Тефлон dielectric
пакет : 50 Meter

Детали

Должина:
50m
Примена:
Говорник,DVD Плеер,Мултимедијални,Засилувач
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Машки
Тип:
Аудио Продолжување Мозок,Коаксијален Кабли,Speakon,Аудио Линија
Бренд Име:
бакар боја
Конектор A:
Џек
Пакет:
Yes
оклопна:
Плетенка
Пакување:
Пластични Тапан
Број На Модел На:
8TC
Број На Модел На:
Viborg 8TC
Примена:
говорникот
Должина:
50M
Тип:
Извртени Пар
Конектор тип:
Банана
Пол:
без терминал
Конектор Боја:
без терминал
Свеж

Избор на клиенти