.

.

New
DHL Бесплатен превозот 3M moonsaudio Nordost Один Говорникот кабел hifi аудио звучникот жица со банана приклучок

DHL Бесплатен превозот 3M moonsaudio Nordost Один Говорникот кабел hifi аудио звучникот жица со банана приклучок

DEN 8640.00

Стока
Достапно.


DHL Бесплатен превозот 3 M moonsaudio Nordost Один Говорникот кабел hifi аудио звучникот жица со банана приклучок
Модел : Nordost Один
конектор : Банана приклучок
ДОЛЖИНА : 2.5 M 3М
состојба : нова
connecotor начини е од 2 до 4

Детали

Должина:
250CM, 3m
Конектор Б:
Oxyacid Слободни Бакар
Пол:
Машко-Женски
Број На Модел На:
Nordost Один
Конектор A:
Oxyacid Слободни Бакар
Тип:
Аудио Линија
Бренд Име:
бакар боја
Модел:
Nordost Один
Тип:
говорникот кабел
Примена:
ФЗО систем
боја:
Бела
Пакување:
Polybag
Должина:
2M
Свеж

Избор на клиенти