.

.

New
LITON РКА LT-004 Машки Plug Злато Позлатен лемење тип Адаптер За DIY

LITON РКА LT-004 Машки Plug Злато Позлатен лемење тип Адаптер За DIY

DEN 6336.00

Стока
Достапно.


LITON РКА LT-004 Машки Plug Злато Позлатен лемење тип Адаптер За DIY
Опис :
100% Сосема нов, со врвен квалитет.
чист бакар диригент
злато позлатен за најдобар сигнал на пренос
Се приспособат на кабел со жица големина до 10мм дијаметар
заклучување функција
soderling
дизајн во САД
Пакет Содржина : 40 Pcs РКА

Детали

Должина:
40pieces
Конектор Б:
РКА
Пол:
Машко-Женски
Конектор A:
РКА
Број На Модел На:
РКА
Тип:
ПОМОШЕН Кабли
Бренд Име:
бакар боја
Примена:
Аудио И Видео
Модел:
Liton
Тип:
РКА
Број На Модел На:
РКА приклучок
боја:
исто како слика шоу
Пакет:
40pieces/многу
Свеж

Избор на клиенти