.

.

New
Управниот Лагери за Полнење за Јамаха PW80 PY80 ФОТОНАПОНСКИ PY 80 PEEWEE Dirt Bike #

Управниот Лагери за Полнење за Јамаха PW80 PY80 ФОТОНАПОНСКИ PY 80 PEEWEE Dirt Bike

DEN 505.00
DEN 711.36

Стока
Достапно.

Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.2 KG
6) Пакетот Вклучува : 4*Плочи,
2*Топката Имајќи. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
Управниот Лагери за Полнење за Јамаха PW80 PY80 ФОТОНАПОНСКИ PY 80 PEEWEE Dirt Bike #
1) Состојба : 100% Сосема Нов
2) Предмет : Управување Матични Имајќи Комплет
3) Одговара за Јамаха PW80 ФОТОНАПОНСКИ 80
4) Боја : Како на Сликата Шоу
5) Тежина : 0. Во Светот Превозот. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.

Детали

Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
17cm
Специјални Функции:
Управниот Имајќи
Име На Модел:
TSX-ME009
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Метал
За АТВ Марка/Модел:
Јамаха
Објектот Ширина:
13cm
Бренд Име:
FLYPIG
боја:
Како се покаже слика
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
квалитет:
ААА и тест, еден по еден
Количина:
6 компјутери
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти