.

.

New
1pc мини АТВ стартер Одговара За 47cc 49cc Мини Деца да ATV Quad Велосипеди Делови добар квалитет на Алуминиум

1pc мини АТВ стартер Одговара За 47cc 49cc Мини Деца да ATV Quad Велосипеди Делови добар квалитет на Алуминиум

DEN 191.52

Стока
Достапно.

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
давачки. За нас :
Нашата компанија главно се продаваат различни видови на АТВ резервни делови за 50/110/125/150/200/250/500cc атв и quad велосипед, ние имаме АТВ фабрика Jinling, снабдување Jinling АТВ JLA-21 B, JLA-931 E, JLA-923 E JLA-925 E итн Сите модели на ОЕМ делови. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Фабрика : КИНА
Rrecoil се Повлече започнете стартер Супер квалитет на фабриката за директна продажба, Одговара За 47cc 49cc Мини Деца да ATV Quad Велосипеди Делови
Важно :
Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 3-9 работни дена откако вашата уплата е завршен. Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детали

Објектот Ширина:
11cm
Бренд Име:
JLMOTO
Објектот Дијаметар:
10cm
Специјални Функции:
Стартер
Име На Модел:
JLMA-003
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
4.5cm
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
алуминиум легура
Мини АТВ делови:
Стартер
Материјал:
Алуминиум
Свеж

Избор на клиенти