.

.

New
380mm Вратоврска Род Колекции Одговара за АТВ Jinling 250cc делови JLA-21B-250-A-03 -04 E-МАРК Quad Велосипед

380mm Вратоврска Род Колекции Одговара за АТВ Jinling 250cc делови JLA-21B-250-A-03 -04 E-МАРК Quad Велосипед

DEN 264.00

Стока
Достапно.

Опис На Производот
380mm Вратоврска Род Колекции Одговара за АТВ Jinling 250cc делови JLA-21 B-250-A-03 ,-04 E-МАРК Quad Велосипед
Фабрика : Jinling АТВ
Модел : JLA-21 B : JLA-21 B-250-A-02, JLA-21 B-250-A-05 серија како на следниве слики:
( Ако вашиот модел не е направен од страна на Jinling или не можете да ја потврдите ако дел може да се користи на вашата слика,ве молиме контактирајте со нас ).

Детали

Објектот Ширина:
6cm
Бренд Име:
JLMOTO
Објектот Тежина:
0.74kg
Објектот Должина:
44cm
Објектот Висина:
4cm
Име На Модел:
JLA-21B-049
Материјал Тип:
Челик
ОДГОВАРА АТВ МОДЕЛ:
АТВ JINLING 250CC JLA-21B,
Делови име:
ВРАТОВРСКА РОД КОЛЕКЦИИ
Свеж

Избор на клиенти