.

.

New
Доза Exhuast Вентил 50CC Kazuma Taotao Lifan ATV Quad Нечистотија Јама Велосипед Делови

Доза Exhuast Вентил 50CC Kazuma Taotao Lifan ATV Quad Нечистотија Јама Велосипед Делови

DEN 528.00

Стока
Достапно.


Доза Exhuast Вентил 50 CC Kazuma Taotao Lifan ATV Quad Нечистотија Јама Велосипед Делови
За Скутер,одговара за Jonway,Baotian,Jmstar,Sym,Сончев,Znen,Wangye,Qingqi,Qianjiang Keeway yiying скутер делови
За Раселување,вклучуваат Бутване 50,90,100, GY6 50,60,70,80,100,125,150,CN/СП 250,YP VOG 250 260 300 За АТВ и Quad,одговара за Loncin,Јамаха,Linhai,Хонда,Zongshen,Buyan,Поларис,Bashan,Hsun,Shineray, Jinling,kazuma,Lifan,Taotao,Suzuki,кинески,gsmoon итн. За Раселување,вклучува 2 удар 47 CC/49 CC Мини Quad/АТВ, 4 stoke 50cc,110cc,125cc,150cc,200 CC,250 CC,300 CC,350cc,400cc,500cc,800 CC итн За Нечистотија Јама Велосипед,одговара за Loncin,Zongshen,Bashan,Shineray,Kazuma,Lifan,Taotao,Kaya,Аполон,KXD,Xmotos,итн. За Раселување,вклучува 2 удар 47 CC/49 CC Мини Quad/АТВ, 4 stoke 50cc,110cc,125cc,150cc,200 CC,250 CC,300 CC итн За Мини Велосипеди, да одговара за 2 удар 47 CC/49 CC воздух за ладење на моторот, 2 удар на вода за ладење на моторот Polini 911,Polini GP3,Balta,ZPF,Morini,KTM Овие мотор одговара за Мини АТВ,Мини Quad,Мини Кабриолет,Мини Хеликоптер,Мини Крст,Мини Dirt/Јама Велосипед, Џеб велосипед Реден Број CA801
Доза Вентил 18*5*68.4
Exhuast Вентил 16.5*5*68
Зафатнина 50 CC
Можеби ќе сакате Другите како Следниве

Детали

Објектот Висина:
2cm
Бренд Име:
CSPART
Име На Модел:
CA801
Објектот Ширина:
5cm
Специјални Функции:
Доза Exhuast Вентил
Објектот Должина:
5cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Свеж

Избор на клиенти