.

.

New
Доза Exhuast Вентил Zongshen Lifan 250 CB250 CG250 250CC Нечистотија Јама велосипед АТВ Четири Делови

Доза Exhuast Вентил Zongshen Lifan 250 CB250 CG250 250CC Нечистотија Јама велосипед АТВ Четири Делови

DEN 720.00

Стока
Достапно.


Доза Exhuast Вентил CG250 250 CC Нечистотија Јама велосипед АТВ Четири Делови
За Скутер,одговара за Jonway,Baotian,Jmstar,Sym,Сончев,Znen,Wangye,Qingqi,Qianjiang Keeway yiying скутер делови
За Раселување,вклучуваат Бутване 50,90,100, GY6 50,60,70,80,100,125,150,CN/СП 250,YP VOG 250 260 300 За АТВ и Quad,одговара за Loncin,Јамаха,Linhai,Хонда,Zongshen,Buyan,Поларис,Bashan,Hsun,Shineray, Jinling,kazuma,Lifan,Taotao,Suzuki,кинески,gsmoon итн. За Раселување,вклучува 2 удар 47 CC/49 CC Мини Quad/АТВ, 4 stoke 50cc,110cc,125cc,150cc,200 CC,250 CC,300 CC,350cc,400cc,500cc,800 CC итн За Нечистотија Јама Велосипед,одговара за Loncin,Zongshen,Bashan,Shineray,Kazuma,Lifan,Taotao,Kaya,Аполон,KXD,Xmotos,итн. За Раселување,вклучува 2 удар 47 CC/49 CC Мини Quad/АТВ, 4 stoke 50cc,110cc,125cc,150cc,200 CC,250 CC,300 CC итн За Мини Велосипеди, да одговара за 2 удар 47 CC/49 CC воздух за ладење на моторот, 2 удар на вода за ладење на моторот Polini 911,Polini GP3,Balta,ZPF,Morini,KTM Овие мотор одговара за Мини АТВ,Мини Quad,Мини Кабриолет,Мини Хеликоптер,Мини Крст,Мини Dirt/Јама Велосипед, Џеб велосипед Реден Број CA8073
Доза Вентил 34*5.5*91
Exhuast Вентил 28.4*5.5*89.5
Зафатнина CB250/CG250
Можеби ќе сакате Другите како Следниве

Детали

Објектот Висина:
2cm
Бренд Име:
CSPART
Име На Модел:
CA8073
Објектот Ширина:
5cm
Специјални Функции:
Доза Exhuast Вентил
Објектот Должина:
5cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Свеж

Избор на клиенти