.

.

New
300CC Палење Серпентина АТВ Jinling 300cc делови ЕЕЗ JLA-925E,JLA-931E За 300cc Мотор JL1P73MN***

300CC Палење Серпентина АТВ Jinling 300cc делови ЕЕЗ JLA-925E,JLA-931E За 300cc Мотор JL1P73MN***

DEN 278.40

Стока
Достапно.


АТВ Jinling 300cc делови ЕЕЗ JLA-925 E,JLA-931 E CDI Одговара За 300cc Мотор JL1 P73 MN***
Фабрика : Jinling АТВ
Модел : JLA-931 E JLA-925 E серија.
Ако вашиот атв моторот не е направено во Jinling,Но моторот број е JL1 P73 MN,Ова Палење Серпентина, исто така, би можеле да работат со вашиот мотор.

Детали

Објектот Висина:
3cm
Име На Модел:
ATV300-003
Бренд Име:
JLMOTO
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
8cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
9cm
ОДГОВАРА АТВ МОДЕЛ:
АТВ JINLING 300CC
Делови име:
JLA-931E JLA-925E
Свеж

Избор на клиенти