.

.

New
69mm Мотор Обнова на Цилиндар за Резервоарот Manco Талон Linhai Buyang Стил Мотор VOG YP 250CC АТВ Кабриолет Оди Kart Скутер Делови

69mm Мотор Обнова на Цилиндар за Резервоарот Manco Талон Linhai Buyang Стил Мотор VOG YP 250CC АТВ Кабриолет Оди Kart Скутер

DEN 2400.00

Стока
Достапно.


69mm Мотор Обнова на Резервоарот Manco Талон Linhai Buyang Стил Мотор VOG 250 CC
Овие делови се вклопуваат за АТВ,Quad,Јама велосипед,Нечистотија велосипед,Оди Kart,Кабриолет
За АТВ и Quad,одговара за Loncin,Linhai,Хонда,Zongshen,Buyan,Поларис,Bashan,Hsun,Shineray, Jinling,kazuma,Lifan,Taotao,Suzuki,кинески,gsmoon итн.
За Раселување,вклучуваат 250cc,50cc,110cc,125cc,150cc,800cc,350cc,500cc,400cc,итн
На детална спецификација на тоа како следново :
Вода за ладење цилиндар за VOG/Linhai 250 Цилиндар за полнење за АТВ или Одете Kart
1) Цилиндар
Средната Височина : 83mm
Вкупна Висина : 106mm,
Внатрешен Дијаметар : 69mm
Надворешниот Здолниште Дијаметар : 76mm
Можеби, како и други следните

Детали

Бренд Име:
CSPART
Име На Модел:
CY7520
Специјални Функции:
Цилиндар
Свеж

Избор на клиенти