.

.

New
вози вратило/шокови/ореви/подлошки/воланот hub/лого/вратило превозникот suitfor XT650BUGGY/KINROAD 650 КАБРИОЛЕТ

вози вратило/шокови/ореви/подлошки/воланот hub/лого/вратило превозникот suitfor XT650BUGGY/KINROAD 650 КАБРИОЛЕТ

DEN 25824.00

Стока
Достапно.


Детали

Објектот Тежина:
35kg
Објектот Висина:
50cm
Специјални Функции:
Дистрибутер /дихтунзи/пумпа/стартер
Бренд Име:
Fengmoto
Објектот Дијаметар:
30cm
Објектот Ширина:
40cm
Име На Модел:
XT650GK/KINROAD 650 КАБРИОЛЕТ
Објектот Должина:
50cm
Материјал Тип:
Метал
Име На Модел:
XT650GK/KINROAD 650 КАБРИОЛЕТ
Свеж

Избор на клиенти