.

.

New
Новиот Безжичен Модем Кабел CRC9 Машки Plug Switch TS9 Машки Приклучок Конектор RG178 Кабел 15CM 6 трговија на Големо Брзо Брод

Новиот Безжичен Модем Кабел CRC9 Машки Plug Switch TS9 Машки Приклучок Конектор RG178 Кабел 15CM 6 трговија на Големо Брзо Брод

DEN 108.00

Стока
Достапно.

2, Конектори, crimp различни конектори како што побара 3, Кабел тип, имаме RG178,RG316,RG58,RG142,RG8,итн кабли за вашиот chooice. 4, Голема количина, трговија на големо цена може да бидат понудени. Антенски адаптер ќе се поврзете вашите уреди на антена за да се обезбеди подобар прием во никој сигнал области. Обичај Servie : Ние може да се направи RF кабел собранија според вашето барање, на пример : промена на приклучок видови/ кабел тип/ кабел должина, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Новиот Безжичен Модем Кабел CRC9 Машки Plug Switch TS9 Машки Приклучок Конектор RG178 Кабел 15 CM 6" трговија на Големо Брзо Брод
Опис :
100% сосема нов ! Име на производ : Конектор CRC9 Машки Plug Switch TS9 Машки Приклучок Конектор A : CRC9 Машки Приклучок Конектор Б : TS9 Машки Приклучокот за Кабелот тип : RG178 или барање должина на Кабел : 6"(15 CM) или барање на Отпорност : 50 ohm Количина : 1 компјутер Примена : широко се Користи за рутер, бустер и WLAN Wifi антена за конвертирање. Референца : CRC9 приклучок за модем/рутер како што следува Huawei E152 Huawei E156 Huawei E156 G Huawei E159 Huawei E160 Huawei E160 E Huawei E160 G Huawei E161 Huawei E169 Huawei E169 G Huawei E176 Huawei E176 G Huawei E179 Huawei E182 E Huawei E230 Huawei E352 Huawei E352 B Huawei E353 Huawei E355 Huawei E367 Huawei E392 Huawei E583c Huawei E630 Huawei E660 Huawei E1820 Huawei E3131 Huawei E3272 Huawei E3276 Huawei E3372 Huawei E5373 Huawei E8372 Huawei K3806 Huawei E1612 Huawei E1762 Huawei EC321 Huawei UMG1691 Huawei UMG181 ZTE MF612 ZTE MF626
. Ние сме мило да ви дадат Сопствени Услуги : 1, Кабел должина,било колку е ДОБРО, но ве молиме контактирајте со нас прво за цени.

Детали

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
Безжичен Модем Кабел
Конектор A:
CRC9 Машки Приклучок
Конектор Б:
TS9 Машки Приклучок
кабелот тип:
RG178 или на барање
Должина на кабел:
15cm 6 или барање
статус:
Нови
Свеж

Избор на клиенти