.

.

New
gsm 900 1800 MHz двојна бенд магнетна база на планината автомобил repeater сигналот на антената sma машки 3m

gsm 900 1800 MHz двојна бенд магнетна база на планината автомобил repeater сигналот на антената sma машки 3m

DEN 864.00

Стока
Достапно.


ЕЛЕКТРИЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ
Фреквентен Опсег
900/1800 MHz Добивка
3.5 d B
V. S. W. Р
Текст Отпорност
50Ω Зрачење
Omni
Максимална Моќност-watts
10 W
Поларизација
Вертикална
МЕХАНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ
Конектор Тип
SMA - машки
Нето Тежина
0.25 кг
Кабелот Тип
3 M RG58
Должина
12cm
Дијаметар
6.5 см
Radome Боја
Црна
Монтажа тип
магнетна база
1. ПАКЕТ
Речиси на нашите производи се користат природен пакет.
2. LEADTIME
3 дена по уплатата примени.
3. ПРЕВОЗОТ МЕТОД
Побрз економски КИНА пост прво за бесплатен превозот.
Комерцијални изразат како што курирската служба DHL, EMS, Fed Ex, итн. како ваш избор.
4.ПЛАЌАЊЕ
Прифаќаме само Зачувам на Aliexpress.
Нашите цени НЕ вклучуваат никаква царина или данок.
Ве молиме да бидат одговорни за сопствени данок, ако вашиот локален обичај наплаќаат некои сопствени данок.
5. Се ВРАТИ и ГАРАНЦИЈА
100% КК проверка пред пратката.
Прифати размена во рок од 7 работни дена откако сте ја добиле.
Антени и други додатоци 6 месеци гаранција, рипитерите 1 година.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. нашата услуга representitive ќе ви помогне.
Купувачи се одговорни за враќање такси превозот на гаранција предмети и да се врати ставки со соодветен пакет.

Детали

Број На Модел На:
LC900TBTX
Бренд Име:
LINATCHO
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти