.

.

New
ДИГИТАЛНА-T/FM ТВ антена 20dbi висока добивка двојна бенд затворен антенски морон база 3m кабел IEC

ДИГИТАЛНА-T/FM ТВ антена 20dbi висока добивка двојна бенд затворен антенски морон база 3m кабел IEC

DEN 479.52

Стока
Достапно.

ДИГИТАЛНА-T/FM ТВ антена 20dbi висока добивка двојна бенд затворен антенски морон база 3m кабел IEC
Спецификација : Тип : ДИГИТАЛНА-Т ТВ антена Фреквенција : VHF : 174-230 MHz UHF : 470-862 MHz С В Р Стекнат : 20d Bi Отпорност : 50Ω Антена Висина : 12cm База дијаметар : 65mm Должина на Кабел : 3m Поврзување на Приклучокот : ТВ IEC приклучок конектор База : магнетни со гумена подлога се Применуваат за : ТВ картички, ТВ кутии, ДИГИТАЛНА Т-уреди, види безжична ТВ програми

Детали

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
GLT--09
Тип:
ДИГИТАЛНА-Т ТВ антена
VHF:
174-230MHz
UHF:
470-862MHz
Свеж

Избор на клиенти