.

.

New
ДИГИТАЛНА-T suck внатрешна антена ТВ антенски магнетна база 3m кабел ТВ приклучок

ДИГИТАЛНА-T suck внатрешна антена ТВ антенски магнетна база 3m кабел ТВ приклучок

DEN 143.52

Стока
Достапно.

ДИГИТАЛНА-T suck внатрешна антена ТВ антенски магнетна база 3m кабел ТВ приклучок
Тип : ДИГИТАЛНА-Т ТВ антена Фреквенција : VHF : 174-230 MHz UHF : 470-862 MHz Стекнат : 5dbi С В Р Надворешниот отпорност : 75 Ohm Напон : 5 V Антена висина : 15cm Кабел должина : 3meters или барање за Приклучок : ТВ/IEC се Применуваат за : ТВ картичка, ТВ кутија, ДИГИТАЛНА-Т опрема, мал LCD TV, мобилни DVD со ТВ функција, Gps навигатор, итн.

Детали

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
GLT--06
Тип:
ДИГИТАЛНА-Т ТВ антена
VHF:
174-230MHz
UHF:
470-862MHz
Свеж

Избор на клиенти