.

.

New
1pc 2.4 G 5G dual band антена со 5dbi стекнат IPEX двојна бенд внатрешна антена сигнал бустер PCB вграден-антена за НОВ трговија на Големо

1pc 2.4 G 5G dual band антена со 5dbi стекнат IPEX двојна бенд внатрешна антена сигнал бустер PCB вграден-антена за НОВ трговија

DEN 175.68

Стока
Достапно.


1pc 2.4 G 5 G dual band антена со 5dbi стекнат IPEX двојна бенд внатрешна антена сигнал бустер PCB вграден-антена за НОВ трговија на Големо
Опис : Фреквенција : 2400-2500 MHz 4900-5900 MHz Стекнат : 5dbi± 0.7 dbi VSWR : Отпорност : 50ohm Конектор : IPEX13 Кабел тип : RF113 Кабел должина : 12.5 CM

Детали

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
WIFI Антена
Фреквенција:
2400-2500MHz 4900-5900MHz
Конектор :
IPEX конектор
is_customized :
Yes
Отпорност :
50Ohm
Добивка :
5dbi
V. S. W. R.:
Линија Должина:
100-200mm
кабелот тип:
RF113
Свеж

Избор на клиенти