.

.

New
Superbat Дигитални Freeview 5dBi Антенски DAB/DAB+/FM/AM радио за во Кола Антенски Магнетни Планината DAB Антенски на MCX Машки Конектор за CDAB7

Superbat Дигитални Freeview 5dBi Антенски DAB/DAB+/FM/AM радио за во Кола Антенски Магнетни Планината DAB Антенски на MCX Машки

DEN 224.00
DEN 253.92

Стока
Достапно.


Дигитални Freeview 5d Bi Антена Антенски за ДИГИТАЛНА-Т ТВ HDTV 5 M кабел RG174 MCX plug машки
Опис :
Подобрување на дигитално/аналоген сигнал силата и моќта на квалитетот, мора да имаат алатка за ДИГИТАЛНА-Т USB стик, да обезбеди дополнителни јасен преглед од вашиот КОМПЈУТЕР/Лаптоп
Магнетни врз основа монтажа направи тоа се сместени многу полесно
Високи се добие засилувач, идеален за ДИГИТАЛНА-T Дигитален Антенски ТВ Приемник
Лесно да се инсталира, само едноставно го приклучок за ДИГИТАЛНА-Т стап
Спецификација :
Фреквенциски Опсези : : 470-860 MHZ
Polarisaton : вертикална
Стекнат : прибл. 5dbi
Конекција должина : околу.5 M
Крај : мат црна
Магнетни врз основа на монтирање
Кабел Конектор : Plug MCX

Детали

Број На Модел На:
DA1-1088-M03SP-050-500
Бренд Име:
Superbat
Тип На Производ:
ДИГИТАЛНА-T Антена
Фреквентен Опсег:
470-860MHz
Добивка:
5dbi
кабел:
RG174
конектор:
MCX Приклучок
Должина:
5M
Пол:
Машки
Polarisaton:
Вертикална
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти