.

.

New
Луксузна Палата Кристал Капка Anklet Бохемски Multilayer Anklet Плажа Свадба Кристал Бисер Нога Бос Сандала Изјава Накит

Луксузна Палата Кристал Капка Anklet Бохемски Multilayer Anklet Плажа Свадба Кристал Бисер Нога Бос Сандала Изјава Накит

DEN 287.00
DEN 349.92

Стока
Достапно.

Превозот
1.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање. Враќање & Exchange 1. Кога трансакцијата е завршена, и не сте задоволни со тоа, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас.
Ние работиме многу напорно за вашиот 100% позитивни повратни информации.
Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас.Опис Item Стил : Anklet Состојба : 100% Сосема Нов Metarial : Алуминиум,Стакло,Кристал Количина : 1 PC/1 Пар Anklet ( не содржат било кој друг елемент тука ) Боја : Златна Боја/Сребрена Боја, Големина : Како слика Нето Тежина : 52.
На следење на број ќе биде надграден во позадина кога пратката е издадена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ние гарантираме дека стоките се предмет на ригорозни квалитет проверки за да се осигура дека стоката ќе примите со добар квалитет.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. Повратни информации 1.

Детали

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
22cm+10cm
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
H00293
Бренд Име:
Ingemark
Свеж

Избор на клиенти