.

.

New
Hulk Партија Cosplay Костим Мажите Аниме Цртан филм Не Kyojin Наметка Кејп Облека Cosplay Костим Fantasia Напад на Титан 16

Hulk Партија Cosplay Костим Мажите Аниме Цртан филм Не Kyojin Наметка Кејп Облека Cosplay Костим Fantasia Напад на Титан 16

DEN 950.00
DEN 1583.52

Стока
Достапно.


Евтини Hulk Cosplay Костим Мажите Аниме Цртан Филм Не Kyojin Наметка Кејп Облека
Cosplay Костим Fantasia Напад на Титан 16
Облеката е Ровот
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
Големина(cm) / Lebal
Должина
Долниот раб
Единица
CM
CM
S
64
234
М
65
238
L
66
244
XL
68
252
2 XL
71
256
3 XL
72
260
Answer : ___________________________ Note :
Одделение : 1 cm = 0.39 инчи ,На пример : 10cm*0.39=3.9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 1-2c m

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Јакни & Палта
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Компоненти:
Копот
Број На Модел На:
QMY104
Пол:
Унисекс
Знаци:
На hulk
Објектот:
Hulk Cosplay
Пол:
Мажи/Жени
Применливи Возраст:
Возрасни
Шема:
Полна Боја
Сезоната:
Зима, Пролет , Лето
ткаенина име:
Униформа,
Големина:
M/L/XL
Додатоци:
правец на грб
Свеж

Избор на клиенти