.

.

New
2017 Виновен Опрема X Џем Kuradoberi Cosplay Костим

2017 Виновен Опрема X Џем Kuradoberi Cosplay Костим

DEN 2942.40

Стока
Достапно.


Компоненти : Топ, Здолниште, Sleeve, Додаток
Главен Материјал :
Единствен Материјал
(Можете да изберете друг материјал да се користи)
За "Избор на Боја" : (избор на боја е навистина големина избор)
Белата е за Мажи "Големина"
Црна е, за "Жените Големина"

Детали

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Виновен Опрема
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Функција Материјал
Бренд Име:
MBRAVER
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Како што е прикажано
Знаци:
Џем Kuradoberi
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Краток
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Виновен Опрема
Свеж

Избор на клиенти