.

.

New
Висок Квалитет на Акции Јапонски Аниме Lenalee Ли Фустан Cosplay Костим Од D. Сиво-човек Cosplay Носии

Висок Квалитет на Акции Јапонски Аниме Lenalee Ли Фустан Cosplay Костим Од D. Сиво-човек Cosplay Носии

DEN 3965.00
DEN 4173.60

Стока
Достапно.


Висок Квалитет на Акции Јапонски Аниме D. Сиво-човек Lenalee Ли Фустан Cosplay Костим За Божиќ ноќ на Вештерките Партија Роденден Вклучително и : Како што е прикажано Материјал : Униформа Обработка на Време : 7-15 дена
Ние, исто така, може да се направи дете големина.
Ако ви треба сопствени направени, ве Молиме да ми даде вашата мерење : Биста,Половината,Колковите,Висина,Ширина Рамо
Како да се измери :

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Бренд Име:
CosplayLove
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
cos0808
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Други Додатоци
Знаци:
Lenalee Ли
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
asuna cosplay
Тип На Објект:
Asuna Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Twill
Должина На Ракав:
Целосна
Име:
Lenalee Ли Костимот
клучен збор:
г.сива-човек cosplay
боја:
Црна и црвена
Свеж

Избор на клиенти