.

.

New
година Фантазија 13-2 FF XIII-2 Serah Farron Cosplay Носии

година Фантазија 13-2 FF XIII-2 Serah Farron Cosplay Носии

DEN 5520.00

Стока
Достапно.


Компоненти :
Фустан, Ракавици, Sock, Торба, Додаток
Главен Материјал :
Единствен Материјал, СТП Кожа
(Можете да изберете друг материјал да се користи)

Детали

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Final Fantasy
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Функција Материјал
Бренд Име:
MBRAVER
Број На Модел На:
no
Компоненти:
Фустани
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Serah Farron
Компоненти:
Како што е прикажано
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Половина
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Јапонски
Свеж

Избор на клиенти