.

.

New
ROLECOS Аниме Haikyuu Црна Јакна Haikyuu Cosplay Karasuno Средно Училиште Одбојкарски Клуб Унисекс Cosplay Костими Мажите Јакна

ROLECOS Аниме Haikyuu Црна Јакна Haikyuu Cosplay Karasuno Средно Училиште Одбојкарски Клуб Унисекс Cosplay Костими Мажите Јакна

DEN 960.00
DEN 1199.52

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни за она што recived, ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да го реши овој проблем, да се направи сте задоволни.Ако не знаете што да изберете големина,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви помогнат.Ви благодариме
.Ако пратката е изгубена,Ние ќе ви ги даде ја или наплата.
1,ве Молиме оставете точниот број на телефон и точна адреса при пополнување вашиот купувачот информации. Ние исто така, обезбеди сите посебен повод настаните носии како ноќта на Вештерките, Божиќ ,итн.
Аниме Haikyuu Црна Јакна Haikyuu Cosplay Karasuno Средно Училиште Одбојкарски Клуб Cosplay Костими Опис на Производот : Ликови : Haikyuu Прикажани Боја : Црна Вклучува : Грб Грижа Инструкции : Рака мие со ладна вода, висат да се исуши, хлор Производ Photoes : Големина : Производ Фотографии :
Како да се измери : Rolecos се наоѓа на Yi Wu, светски познатата меѓународна трговија градот,Ние имаме свои фабрики,Ние сме посветени да произведе најдобар cosplay костими за world wide cosplayers.Враќање назад превозот надомест исплатен од вас.(враќање на превозот надомест исплатен од вас.
Боја :вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот,предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Ако се должи на купувачот причина, вклучувајќи ги и "одбие да го потпише за пакет" или "одбиваат да платат данок" или "купувачот земја пост причина" и така натаму, купувачот мора да ги преземе сите изгуби.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Haikyuu
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Јакни & Палта
Број На Модел На:
CC311A
Компоненти:
Јакни
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ROLECOS
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
Karasuno
боја:
Црна
Стил:
cosplay костим
Карактер:
Karasuno
Компоненти:
Јакна
Gneder:
Машки,Женски
Аниме:
Haikyuu
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Свеж

Избор на клиенти