.

.

New
2017 слободни сопствени cosplay облека Токио ghoul COS услуга Токио видови cosplay анимација облека злато дрво истражување cos мажи на

2017 слободни сопствени cosplay облека Токио ghoul COS услуга Токио видови cosplay анимација облека злато дрво истражување cos

DEN 456.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.6 kg (1.32 lb.) Пакет Големина : 30cm x 25cm x 5cm (11.81 во x 9.84 во x 1.97 во)

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, One Size
Извор:
облека Токио ghou
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
SKU97ZA05P32
Знаци:
облека Токио ghoul
Ткаенина состав:
Педесет проценти
Свеж

Избор на клиенти