.

.

New
Црна Батлер Елизабет Зелена Лолита Партија Се Облекуваат Cosplay Костим

Црна Батлер Елизабет Зелена Лолита Партија Се Облекуваат Cosplay Костим

DEN 4800.00

Стока
Достапно.


Можеме да го прифатиме враќа или размена на лош квалитет или оштетени костим,во рамките на 3 дневна по примање на стварта.Prodcut име : Црна Батлер Елизабет Зелена Лолита Партија се Облекуваат Cosplay Костим пакет се вклучени :
се облекуваат
големина на табелата и мерење водич како што е подолу :
Костимот се сопствени направени ,ве молиме контактирајте ме на следниве информации :
1> Што се машки или женски?
2> Вашата тежина во КИЛОГРАМИ?
3>Вашиот височина во СМ
4>Биста (Женски)-Meassure на обемот околу потполност точка на биста со градник.
6>Хип-Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
5>Половината-Најди зрели половината,на narrowest дел над вашата hipbone. Но, ве молиме бидете сигурни дека костимот е како нивната оригинална состојба и сите додатоци премногу.Времето за испорака е 10-15 дена.
Градите (Машки)-Преземаат мерење на обемот во потполност точка на градите.Купувачот треба да дозволат за враќање превозот цена. Ние им даде целосна наплата откако ќе добиете пакет. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
7>Вашиот мобилен телефон или телефон, тоа е многу важно за нашата превозникот,ако е потребно.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
160310309
Компоненти:
Фустани
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Елизабет
боја:
како Слика
Снабдувач Тип:
ОЕМ
Пакет:
1 OPP вреќа/PC
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
Свеж

Избор на клиенти