.

.

New
Љубовта Телевизија Eli Ayase НИНЏА Будење Фустан, Здолниште Cosplay Костим Целосен Сет Бесплатен Превозот Нарачана

Љубовта Телевизија Eli Ayase НИНЏА Будење Фустан, Здолниште Cosplay Костим Целосен Сет Бесплатен Превозот Нарачана

DEN 5034.00
DEN 5034.24

Стока
Достапно.

Добредојдовте во мојата продавница ^^
Големина На Табелата :
Фото Галерија :
Имајте на ум : Тоа ќе трае 30 дена за испорака. Опис
★ Состојба : 100% Сосема нов
★ Тема : Аниме cosplay
★ Материјал : униформа крпа/памук
★ Пакетот вклучува : Целосен сет костим ( Што се покажа на сликата)
★ Големина : S-XL
★ Нарачана(20-30 дена), pls извршат овие мерења :
1)родови
2)висината&тежина
3)во градите, половината, колковите
4)рамо, Должина на ракав

Детали

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
љубовта телевизија
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
љубовта телевизија
Извор Тип:
Аниме
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
целосен сет
Знаци:
Eli Ayase
Материјал:
Единствен Платно
Свеж

Избор на клиенти