.

.

New
Пандора Срца Gilbert Nightray Cosplay Костим

Пандора Срца Gilbert Nightray Cosplay Костим

DEN 5280.00

Стока
Достапно.


Градите (Машки)-Преземаат мерење на обемот во потполност точка на градите. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Купувачот треба да дозволат за враќање превозот цена.Времето за испорака е 10-15 дена. Ние им даде целосна наплата откако ќе добиете пакет.
Превозот и Враќање :
Костимот одлуки време е за 5-10 дена.
5>Половината-Најди зрели половината,на narrowest дел над вашата hipbone.
7>Вашиот мобилен телефон или телефон, тоа е многу важно за нашата превозникот,ако е потребно.Prodcut име : Пандора Срца Gilbert Nightray Cosplay Костим пакет се вклучени :
шапка,грб,кошула,панталони,вратоврска
големина на табелата и мерење водич како што е подолу :
Костимот се сопствени направени ,ве молиме контактирајте ме на следниве информации :
1> Што се машки или женски?
2> Вашата тежина во КИЛОГРАМИ?
3>Вашиот височина во СМ
4>Биста (Женски)-Meassure на обемот околу потполност точка на биста со градник. Но, ве молиме бидете сигурни дека костимот е како нивната оригинална состојба и сите додатоци премногу.
6>Хип-Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
72805
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Gilbert Nightray
Компоненти:
шапка,грб,кошула,панталони,вратоврска
боја:
како Слика
Снабдувач Тип:
ОЕМ
Пакет:
1 OPP вреќа/PC
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
Свеж

Избор на клиенти