.

.

New
Година Cardcaptor Сакура Сакура Ѕвезда Венчаница Сакура Cosplay Костим Со Крило

Година Cardcaptor Сакура Сакура Ѕвезда Венчаница Сакура Cosplay Костим Со Крило

DEN 3950.40

Стока
Достапно.


Компоненти : Фустан, Панталона, Ракавица, Sock, Крило
Главен Материјал :
Дебела Фалсификување (може да изберете и други материјали да се користат)

Детали

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Cardcaptor Сакура
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Функција Материјал
Бренд Име:
MBRAVER
Компоненти:
Панталони,Фустани
Број На Модел На:
No
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Cardcaptor Сакура
Компоненти:
Како што е прикажано
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Без ракави
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Јапонски
Свеж

Избор на клиенти