.

.

New
Touken Ranbu Онлајн Оди Toshiro Униформа Cosplay Костим , Совршено Прилагоден За Вас !

Touken Ranbu Онлајн Оди Toshiro Униформа Cosplay Костим , Совршено Прилагоден За Вас !

DEN 4224.00

Стока
Достапно.


Пред да го стави на ред.Но, ве молам не грижете се,само да не контактирате за да се прошири на купувачот време.Ако ја изгубиле,Ние ќе го испратам до тебе повторно или да ви даде целосна refound.Но треба плати товар за повторно да ја прати.
1 : ве Молиме според големината на табелата за да го изберете соодветна големина.
2 : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Ако вашиот план датум е итна,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го стави на ред .Ве молиме контактирајте со нас,ние може да се разменат за вас. Ние се рачно изработени,па ние треба околу 7-10 работни дена за да го направи костимот,ако костимот е тешко да се направи,тоа може да е потребно повеќе време.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас,ако сте задоволни со костим сте го добиле,ве молиме оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации.Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се справи со тоа и да ви даде задоволително решение.Ако постојат сигурни дека има некои прашања,ние ќе ви ги даде делумно refound како compensastion,или може да ги испратите назад ,ние ќе ви даде целосна refound.
Квалитет : Кога ќе го добиете костим ,Ако постои било прашање со тоа,ве молиме контактирајте со нас прво,и да ги преземат photoes,ние ќе го потврдат тоа.Ако големината е премногу голема,Тоа ќе имаат обичај такса.Ако не постои соодветна големина,ве молиме дај ни вашиот мерења,ние може да прилагодено за вас.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
touken ranbu
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
XD011803
Бренд Име:
cosersuki
Извор Тип:
Аниме
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Оди Toshiro
Компоненти:
Капут, панталони, кошула, вратоврска, појас, кожа оклопи, bracers
Материјал:
униформи
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
is_customized:
Yes
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти