.

.

New
Кориснички Деца Возрасни Seraph на Крајот Cosplay Микаела Hyakuya Сирачиња Костим

Кориснички Деца Возрасни Seraph на Крајот Cosplay Микаела Hyakuya Сирачиња Костим

DEN 2256.00

Стока
Достапно.


За Превозот Методи и Превозот Дена
По добивањето на својата цел, ние ќе организира пратка во рок од 3 дена. Ние ќе ви даде попуст на производите во иднина наредби. Ако е потребно подолго отколку што очекував, ве молиме кажете ни и ние ќе се провери и брза испорака компанија. Но, ние ќе треба вашата помош за да ни нудат фотографии за нас да знаат дека производите се лоши во квалитетот. Откако ќе брод од пратката, превозот компанија контроли кога пратката да биде предаден. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понудиме на нашите најдобри услуга и најдобрите производи. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме сите околу фотографии на нашиот производ. Земете САД како пример, тоа ќе потрае околу 5 до 7 дена да пристигне од страна EMS и 3 до 5 дена страна на курирската служба DHL. Ако тоа се случува, дека сакате да го смените адреса, ве молиме, напишете во Aliexpress.
За Превозот Адреса
Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се стави кога ставање на нарачки во Aliexpress. Ако ти е гајле детали многу, ве молиме проверете нашите детални фотографии како внимателно како е можно. Ако враќањето е предизвикана само кога купувачи не се задоволни со стилови или бои или било какви други причини кои не се однесуваат на квалитетот, купувачите треба да ги сноси превозот цена. (Внимание : Турција и Бразил купувачи ве молиме не го изберат овој метод, бидејќи тоа не можат да пристигнат во Турција и Бразил.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Панталони,Врвот,Фустани
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
hiiragi shinoa воена
Стил:
seraph на крајот
Функција:
hiiragi shinoa воена
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Свила, Полиестер
Ткаенина Тип:
Џерси
Должина На Ракав:
Краток
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Свеж

Избор на клиенти