.

.

New
Katekyo Hitman Reborn Lal Mirch Cosplay Костим Наменска

Katekyo Hitman Reborn Lal Mirch Cosplay Костим Наменска

DEN 4798.00
DEN 5712.00

Стока
Достапно.


Katekyo Hitman Reborn Lal Mirch Cosplay Костим Наменска
Вклучува : наметка, т-маица, панталони
Материјал : униформа платно
Прилагодена големина : pls извести ме подолу информации
Обичај циклус за 7working дена,
ве молиме кажете ни за вашата висина, тежина, рамењата, градите, половината, колковите и арм должина, обичај е машки или женски??
Превозот
Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел . Исто така, даде мерење со вашиот лактите свиткани, треба да биде околу една педа подолго. Кина Пост Воздух Парцела( Економија int'l превозот во светот)(помалку од 2 KG) Ќе трае околу 15~35 работни дена да пристигнат, да Обезбеди следење на број.Тежина - Вашата Тежина Во Кг.Саканиот Панталони Должина - Од Најмалите Дел Од Половината Од Должината Сакате.
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Арм Должина - Мерка од рамото точка на зглобовите.
Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате :
1. Можете да изберете DHL, тоа трае околу 4-7 работни дена
Ако не можете да најдете вашата големина во големината на табелата и сакате да обичај прави тоа со свој мерења, ве молиме испратете ни го вашиот следниве мерења.Ќе се Машки Или Женски ?
2.Половината - Мерење на обем на најмалиот дел од половината над hipbone. ќе се направи се вклопуваат во костим за вас.Градите - се Земе мерење на обемот во потполност точка на градите.Висина
3.Хип - Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
NSOKING
Компоненти:
Дуксери & Суичери
Број На Модел На:
Lal Mirch 01
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
наметка, т-маица, панталони
Материјал:
Единствен Платно
Знаци:
Lal Mirch
Свеж

Избор на клиенти